Újhat­vani Római Kato­likus Plébá­nia

Isten hozott kedves látogató!

Legfris­sebb cikk

Elérhetőségünk

3000 Hatvan ,
Bajcsy-Zsilinszky út 2/a

Telefonszám:
06-37/740-567

Plébánia e-mail címe:
sziplebaniaWebmester e-mail címe:
kapcs

Irodai szolgálat:
Hétfő-Szerda-Péntek

Látogatottság

Mai:94
Tegnapi:97
Heti:353
Havi:1930
Összesen:105977

2016. augusztus 21.

-Hétfő

Este fél 7 órakor nyárvégi hálaadó dicsőítés lesz templomunkban, mindenkit szeretettel várunk.

-Vasárnap

A tanévnyitó szentmise és az iskolatáska megáldás, jövő vasárnap, aug.28.-án a 11 órai szentmise keretében lesz.

Köszönjük, mindazok áldozatos munkáját, akik templomunk és környéke széppé tételében közreműködtek. Továbbá a sok finom süteményt is köszönjük, mellyel az Atyák megvendégeléséhez hozzájárultak.

Előre hirdetjük:

-Augusztus 31. Dányba megyünk Mihály atya temetési évfordulója alkalmából, van még hely a két autóbuszon.

-Szeptember 10. szombat egyházközségi zarándoklat Mátraverebély Szentkútra.

-Szeptember 25.-én Gyöngyösön a Fájdalmas Szűzanya búcsú keretében lesz a máriás fiatalok országos találkozója. Részletes információk a hirdető táblán olvashatók.

Kérjük, a kitett íveken szíveskedjenek jelentkezni.

-Szeptember 11.-én lesz templomunkban az elsőáldozás. Hordozzuk imáinkban az áldozásra készülő gyermekeket.

Rózsafüzérek, imakönyvek kaphatók a sekrestyében.

© 2019 URKAP. Minden jog fenntartva.